fbpx

Starazolin drėkinamieji akių lašai su natrio hialuronatu. Dirbtinės ašaros, kurios grąžina natūralią akių drėgmės pusiausvyrą.

Suteikia veiksmingą pagalbą:
  • jaučiant akių sausumą ir nuovargį;
  • esant smėlio po vokais pojūčiui;
  • naudojant kontaktinius lęšius;
  • daug laiko praleidžiant sausose patalpose (kondicionavimas, šildymas) arba prieš monitorių.
“Starazolin Hydrobalance” ir Starazolin Complete” akių lašų sudėtyje esantis natrio hialuronatas – natūrali medžiaga, sudaranti vienalytį, patvarų ir ilgalaikį apsauginį sluoksnį akies paviršiuje.  Šios „dirbtinės ašaros” drėkina, gaivina, palaiko regeneraciją, apsaugo ir maitina akies paviršių.

Starazolin akių lašai, tai dirbtinės ašaros be konservantų, jei Jums pasitaiko išsausėjusios ar paraudusios akys. Drėkinamieji lašai akims, tai papildai akims daug dirbant kompiuteriu, ilgai žiūrint televizorių, nemažai laiko praleidžiate dūminguose patalpose. Pavargusioms akims ieškokite Starazolin visose vaistinėse ir jų e-parduotuvėse internete.

„Starazolin Complete“ ir “Starazolin Hydrobalance” akių lašai tinka asmenims nešiojantiems visų rūšių kontaktinius lešius.

Ilgalaikė sausų, pavargusių ar sudirgintų akių apsauga

Starazolin drėkinamieji akių lašai. Grąžina natūralią akių drėgmės pusiausvyrą, apsaugo nuo pakartotinio jų išsausėjimo

Plačiau apie produktus:

Dažniausiai pasitaikančios akių problemos*:

Akių nuovargis
0 %
Deginimas, niežėjimas
0 %
Ašarojimas
0 %
Suprastėjęs regėjimas
0 %
* apklausa atlikta 07.2019

Ką jūs galvojate apie Starazolin?

Rekomenduoju visiems Starazolin akių lašus, ypač daug laiko praleidžiantiems prie įvairių monitorių. Mano visas darbas žiūrint į ekraną, tad dažnai galvą įsiskaudėdavo, akis perštėdavo. Su šiais lašais palepinau akis ir nebejaučiu tokio nuovargio.
Motiejus
IT
Naudoju kontaktinius lęšius. Nes sporto klube su akiniais nėra taip patogu. Nuo lešių sausėja akys ir dienos pabaigoje jau imdavo skaudėti. Man pakanka vos po lašelį kelis kartus per dieną ir džiaugiuosi būdama net ir su lęšiais.
Rasa
Trenerė
Šių laikų rykštė - dažnas buvimas kondicionuotame ore namuose ir darbe, nusausino akis ir ašaros nespėjo pakankamai kompensuoti. Ieškodama išeities vaistinėje sulaukiau patarimo išbandyti Starazolin Complete akių lašus be konservantų. Ir akys tiesiog atsigavo. Ačiū jums 🙂
Aurelija
Vertėja

Internetu visada ženkliai pigiau! Palyginkite kainas:

Starazolin akių apsauga ir drėkinimas

Parašykite mums, ką jūs galvojate apie Starazolin